Çam Fidancılık Çam Fidancılık -  Hakkımızda Çam Fidancılık - Ürünler Çam Fidancılık - Faaliyetlerimiz Çam Fidancılık - Resim Galerisi Çam Fidancılık - İletişim
Başlıksız Belge
 Yapraklı Ağaçlar
 İbreliler
 Çalılar
 Sarmaşıklar
 Palmiyeler
 Otsu Sazlar
 Meyveliler
 Diğer Bitkiler
Hakkımızda

 

 Kuruluşundan itibaren üretilen çeşit ve türler arttırılarak çam ağaçlarının yanı sıra, ibreli bitkiler, ağaç ve ağaççıklar, çalı ve sarmaşıkların en güzel örneklerini mevcut şartlar altında ve tamamen kendi sermayesi ile oluşturma yoluna gitmiştir.
 

Vizyonumuz;
     
Zevkli ve hoş bahçeler oluşturmanın sırrı amatör ruhun duyduğu heyecanla müşterilerimizin ortak fikirlerinden yola çıkarak hazırlanmasında yatmaktadır.

 


Tarihçe;

    1992 yılında çam ağaçlarına duyulan sevgi ile hobi bahçesi olarak ailece boş vakitlerin değerlendirildiği 3 dönümlük bir bahçede kurulan fidanlıkta üretilen ağaçların piyasada talep görmesi ile 1998 yılında ticari faaliyet haline dönüşmüştür. Bugün 1 dönümü kapalı olmak üzere 20 dönüme yakın alan üzerinde dış mekan süs bitkilerinin farklı türlerini kaliteli ve uygun fiyattan temin etmeniz mümkündür. Mütevazi ve amatör ruhla çalışmalarına devam eden ÇAM FİDANCILIK sizleri bahçelerine ziyarete bekler ve bundan mutluluk duyar.

 


 Merkez Tel : +90 226 833 80 20
 Şube Tel : +90 226 833 75 87
 GSM : +90 533 317 22 99
 E-mail : info@camfidancilik.com
 Adres : Termal yolu Yağmur Otel karşısı Kadıköy/Yalova - Türkiye
Anasayfa  -  Hakkımızda  -  Ürünlerimiz  -  Faaliyetlerimiz  -  Galeri  -  İletişim

Çam Fidancılık  www.camfidancilik.com  Yalova Fidancilik